חברת יו.וי.בי מעניקה שירותי פירוק חברות לא פעילות שבעליהן מבקשים לחסלן על מנת להימנע מהמשך חיוב בתשלומי אגרת חברות ומעיצומים כספיים.  
השירות הניתן ללקוחותינו כולל את כל הפעולות הנדרשות בהליך הפירוק מא' ועד ת' תוך הקפדה על מקצועיות, אמינות, ונוחות מרבית ללקוח. ההליך עצמו הוא מרובה שלבים ומורכב מסדרת פעולות פרוצדוראליות- משפטיות מול רשויות המדינה השונות. 
בין היתר, אנו דואגים להכנת תצהירים באישור עורך-דין והגשתם לרשם החברות, זימון וכינוס ישיבות אסיפה כללית, מינוי מפרק, הכנת דו"ח מפרק, פרסומים בעיתון הרשמי "רשומות", דיווחים על ביצוע פעולות הפירוק לרשם החברות, פנייה לרשויות המס ועוד. 

פירוק חברה לא פעילה

blocked, blocked, cancel, stop, forbidden, denied, banned
יו.וי.בי מעניקה ללקוחותיה שירות מקצועי מלא להקמה ורישום חברה חדשה. השירות הניתן על ידינו כולל ביצוע של כל הפעולות הנדרשות מול רשם החברות ובכלל זה בדיקת שם החברה המבוקש, הכנתם של כל המסמכים הנדרשים, אימות תצהירים על ידי עורך דין, רישום החברה החדשה ותשלום אגרת רישום חברה. הליך זה אורך מספר ימים בלבד. יודגש כי להתאגדות כחברה בע"מ יתרונות וחסרונות. הינכם מוזמנים להתייעץ עמנו, ללא התחייבות מצידכם, בדבר כדאיות הרישום כחברה.

הקמה ורישום חברה

new, new, advertisement
החל מחודש מאי 2011, אנו מעניקים גם שירותי פירוק במסלול מקוצר ומוזל ל"חברות יחיד" , חברות בהן בעל מניות אחד המשמש גם כדירקטור היחיד בחברה.
בעקבות שינוי בהנחיות רשות התאגידים, "חברות יחיד", זכאיות לפעול במסלול "ירוק" לפירוק מקוצר החוסך זמן ומשאבים (בין היתר, חסכון של 50% באגרת פרסום בעיתון הרשמי של מדינת ישראל, "רשומות"). 
אנו היינו מהראשונים להצביע על הצורך בהליך כזה ולהעניקו ללקוחותינו.

חדש! הליך פירוק במסלול מקוצר לחברות יחיד

paperplane, paper plane, send, flight, fly, plane, airplane, speed, light
במסגרת הליך פירוק החברה ניתן גם לפעול לקבלת פטור מתשלום חובות אגרה, שניצברו במהלך התקופה בה החברה לא הייתה פעילה (בכפוף לעמידה בתנאים מסוימים). גם הליך זה מבוצע על ידינו כחלק מן השירות ללקוח.

ההליך כולו אורך מספר חודשים עד לקבלת אישור סופי על חיסול החברה וקבלת פטור מחיובי אגרה מידי רשם החברות.
קרא עוד אודות תהליכי פירוק חברה

קבלת פטור מחובות אגרה

file-check2, file-check, checkmark, correct, tick, page, document, paper

שירותי המשרד